Sheraton Spa bezpłatny dla naszych gości!!!
Widok na morze z apartamentu!
Najwyższy budynek apartamentowy nad polskim morzem!

LUKSUSOWY APARTAMENT Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA MORZE W LEGENDARNYM BUDYNKU SEA-TOWERS PRZY SKWERZE KOŚCIUSZKI W GDYNI !!!

Budynek ustyuowany jest tuż przy Nabrzeżu Prezydenta, centrum rozrywkowe Gemini, deptak oraz plaża niezwykle blisko.

UWAGA NOWOŚĆ: TYLKO DLA NASZYCH GOŚCI BEZPŁATNY WSTĘP DO SHERATON SPA SOPOT !!! PIĘKNA I NOWOCZESNA SIŁOWNIA, A TAKŻE STREFA MOKRA WRAZ Z BASENEM, OGROMNYM JACUZZI I KOMPLEKSEM SAUN MOKRYCH I SUCHYCH W TYM HAMMAN I STREFA RELAKSU. PO POBYCIE W SPA ODPOCZNIESZ W POKOJU KOMINKOWYM GDZIE BEZPŁATNIE CZEKAĆ NA CIEBIE BĘDZIE PYSZNA HERBATA SPECJALNOŚĆ I TAJEMNICA SHERATON ORAZ WODA Z DODATKIEM CYTRYNY LUB POMARAŃCZY.

View the embedded image gallery online at:
http://sea-towers.pl/apartamenty#sigFreeIdd9d244274e

Super wypoczynek

box1

Tylko dla naszych gości bezpłatny wstęp do Sheraton Spa Sopot! Piękna i nowoczesna siłownia, a także strefa mokra wraz z basenem, ogromnym jacuzzi i kompleksem saun mokrych i suchych w tym Hamman i Strefa Relaksu

 

czytaj więcej

O apartamencie

box2

Luksusowy apartament z bezpośrednim widokiem na morze w legendardnym budynku Sea-Towers przy skwerze Kościuszki w Gdynii! Budynek ustyuowany jest tuż przy Nabrzeżu Prezydenta, centrum rozrywkowe Gemini, deptak oraz plaża niezwykle blisko.

 

czytaj więcej

Standard

box3

Wysoki standard to nie wszystko. Dla naszych gości dostępny jest taras i sala klubowa na ostatnim 32 piętrze z oszałamiającym widokiem na morze!

 

czytaj więcej